Orion Fondue GRANDE s poklicí

• musela jsem použít 3 svíčky, stejně to chládlo
    • musela jsem ohřát nad sporákem

• Kvalitní zpracování
    • Nízká hmotnost
    • Skladnost - rozložitelné na 3 díly (poklička, kotlík, podstavec)
  • , zakoupeno v Orion

Pěkná nádoba na fondue, sice bez vidliček, ty jsem si dokoupila zvlášť, líbí se mi dřevěná poklice.

Typ ohřevu
čajová svíčka
Materiál
kovové
Typ fondue
čokoládové

Zkuste připravit lahodné občerstvení jinak. Fondue nabízí zajímavé podávání pohoštění pro vaše přátelé nebo milovanou osobu. Využijete jej doma, na terase i na zahradě. Můžete naservírovat čokoládové, sýrové i masové fondue nebo nádobu využít jako kotlík a servírovat guláš, masovou směs nebo husté polévky. V prostoru pod nádobou můžete udržovat pokrm teplý pomocí svíčky nebo fondue hořáku, ten není součástí. Má sklopné ucho pro pohodlné přenášení a dřevěnou pokličku. Velkou výhodou je hliníkový korpus pokrytý kvalitní nepřilnavou vrstvou PFLUON GRANIT.

• nepřilnavý povrch
    • dobře se umývá
    • vhodný spíše na čokoládu
    • musela jsem použít 3 svíčky, stejně to chládlo
    • musela jsem ohřát nad sporákem

• Kvalitní zpracování
    • Nízká hmotnost
    • Skladnost - rozložitelné na 3 díly (poklička, kotlík, podstavec)